نکات مهم یادگیری زبان انگلیسی

نحوه یادگیری سریع انگلیسی: 10 نکته


انگلیسی یک زبان سرگرم کننده برای یادگیری است ( در اینجا 9 دلیل وجود دارد که آن را صخره می کند ) ، و حتی اگر آن را یک یادگیری در دسترس و نسبتاً آسان در نظر بگیرید ، با 750،000 کلمه و املا که می تواند حتی ماهرترین یادگیرنده را کنار بگذارد ، یادگیری سریع انگلیسی می تواند. غیرممکن به نظر می رسد اما من اینجا هستم تا به شما بگویم که - تا زمانی که شما استراتژی صحیحی نداشته باشید ، اینگونه نیست.


در اینجا نکات برتر در مورد چگونگی یادگیری سریع انگلیسی به شما ارائه می شود:


1. همه چیزهایی را که می توانید دست خود را بدست آورید بخوانید

ادبیات کلاسیک ، شومیز ، روزنامه ، وب سایت ، ایمیل ، فید رسانه های اجتماعی ، جعبه غلات: اگر به زبان انگلیسی است ، آن را بخوانید. چرا؟ خوب ، این محتوا پر خواهد بود از واژگان جدید آبدار ، و همچنین مقدار منصفانه ای که شما از قبل می دانید. این به شما در بهبود سریع کمک می کند ، زیرا قرار گرفتن مجدد در واژگان آموخته نمونه های جدیدی را در متن به شما می دهد ، بنابراین این کلمات را در ذهن خود تقویت می کنید. از طرف دیگر ، یادگیری کلمات و اصطلاحات جدید برای ساختن زرادخانه واژگان ، به ویژه در زبانی مانند انگلیسی با این تعداد کلمه ضروری است! با این حال ، فقط خواندن و ادامه حرکت نیست - بعد ، شما باید به ...


2. به طور فعال به واژگان جدید توجه کنید

این نکته به دلیل خوبی یک نکته کلاسیک است: کار می کند! هنگام یادگیری ، ما اغلب از کلمه جدید عبارت خیلی لذت می بریم که فراموش کردن آن غیرممکن به نظر می رسد. اما به ما اعتماد کنید ، همه چیز اولین بار نیست. برای مقابله با این موضوع ، عادت به جابجایی یک نوت بوک بد بو و یا استفاده از ابزاری مانند Evernote کنید. هر وقت کلمه یا اصطلاح جدیدی را می شنوید یا می خوانید ، آن را در متن بنویسید: یعنی در یک جمله و با معنی آن ذکر شده است. این باعث می شود زمانی که شما به آن کلمه برنخواهید گشت و از خود بپرسید: "این کلمه / بیان دوباره چه معنی داشت؟"


3. با انسانهای زنده واقعی صحبت کنید

اگر ارتباط برقرار نباشد چه زبانی است؟ مطمئناً ، ما انسانها بدون اینکه دهان خود را باز کنیم ، متخصص در برقراری ارتباط بوده ایم - با تشکر از واتساپ! - اما هنگامی که فشار به بیل شود ، درست است که صحبت کردن به زبان به شما کمک می کند خیلی بهتر از خواندن یا نوشتن آن در سرتان بچسبید. فقط به این فکر کنید که چند بار شنیده اید که مردم می گویند "آنها درک می کنند ، اما نمی توانند انگلیسی صحبت کنند." بسیاری از انگلیسی زبانان تبدیل به صحبت در یک مانع بزرگ غیر قابل عبور شده اند که فقط به روان آنها می پردازد. مثل این نباشی برای تبادل زبان غیررسمی از بلندگوهای بومی جستجو کنید ، در یک دوره ثبت نام کنید یا به صورت کلاس آنلاین شرکت کنید.


4. مشترک شدن در پادکست ها یا کانال های Youtube (به انگلیسی)

مثل طنز؟ سیاست؟ وبلاگ نویسی؟ آشپزی؟ با مباحثی که هر علاقه قابل تصور را در بر می گیرد ، یک پادکست انگلیسی یا کانال یوتیوب در آنجا برای شما وجود دارد. تعداد معدودی مشترک شوید و هنگام رانندگی یا هنگام مسافرت به مدرسه یا محل کار گوش دهید. در ابتدا ، ممکن است لهجه های بومی را دشوار بدانید ، اما با آن سازگار باشید و به زودی خواهید فهمید که چه می شنوید (و همچنین یادگیری تعداد زیادی واژگان جدید از یک بلندگو بومی!)


5. به خارج از کشور بروید

اگر راهی بهتر برای یادگیری زبان انگلیسی از غوطه ور شدن در آن هنگام زندگی و تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان وجود دارد ، دوست داریم بدانیم! هیچ پنهانی نیست که زبان انگلیسی پرکاربردترین زبان در جهان است و با داشتن لیست طولانی کشورهایی که می توانید بین آن ها انتخاب کنید ، می توانید محیط یادگیری ایده آل خود را بر اساس نیمکره ، آب و هوا یا شهر مورد علاقه خود انتخاب کنید. فکر کنید استرالیا ، نیوزلند ، انگلیس ، ایالات متحده ، کانادا و آفریقای جنوبی چند نفر را نام ببرید!


6. از دوستان خود استفاده کنید

دوستانی دارید که بصورت آنلاین به زبان انگلیسی پست می کنند؟ در اخبار خود از آنها براق نشوید: مواردی را که به اشتراک می گذارید اسکن کنید و متعهد شوید که هر روز یک یا دو مورد را کاوش کنید. آنها ممکن است اخبار ، مجلات ، فیلم ها ، گفتگوها ، پست های وبلاگ ، آهنگ ها یا هر چیز دیگری باشند: اگر به زبان انگلیسی است و موضوع مورد علاقه شماست ، مفید واقع می شود!


7. سوالات زیادی بپرسید

کنجکاوی ممکن است گربه را به قتل رسانده باشد ، اما زبان آموز را نیز به تسلط برانگیخت! با یادگیری زبان انگلیسی ، بزودی سوالی را جمع خواهید کرد. روی شک و تردیدهای خود ننشینید - کنجکاو باشید و آنها را برطرف کنید! اگر در یک دوره ثبت نام کرده اید ، از معلم خود بخواهید (این از همه چیز است که آنها در آنجا حضور دارند). اما اگر به تنهایی یاد می گیرید ، نگران نباشید: پاسخ ها را در وبلاگ ها یا وب سایت های زبان پیدا کنید ، از دیگر زبان آموزان سؤال کنید یا از طریق انجمن ها مطالعه کنید. خوشحال خواهید شد که کردید!


8- از ستارگان پیشتاز شوید

یادگیری خود را با انتخاب یک بازیگر بومی انگلیسی زبان یا خواننده مورد نظر خود مخلوط کنید. اکنون ، آنلاین شوید ، یک سری مصاحبه هایی را که داده اید پیدا کنید - و آنها را تماشا کنید! یک بار برای دیدن اصطلاحات تماشا کنید ، سپس دوباره ، وقت خود را یادداشت کنید تا عبارات و کلماتی جالب را بشنوید. زبان عامیانه ، داستان ، طنز و حکایاتی که از این مصاحبه به دست می آید ، مطمئناً به شما مقدار زیادی برای کار کردن می دهد!


9- از آنچه واقعاً به آن احتیاج دارید شروع کنید

اگر به طور مداوم انگیزه های یادگیری خود را یادآوری کنید ، تحصیلات انگلیسی شما خیلی سریعتر می روند. آیا قصد دارید مبادله تحصیلی را انجام دهید؟ سپس روی واژگان مربوط به مطالعات خود تمرکز کنید. کنفرانس خارج از کشور دارید؟ برای استفاده از سایر مشارکت کنندگان ، از مبتدیان مکالمه استفاده کنید. در یک سال شکاف می روید؟ به نظر می رسد واژگان سفر و گردشگری راهنمای شما خواهد بود. اگر شما به امید یادگیری جادویی همه چیز و همه چیز را به یکباره یاد می گیرید شروع به یادگیری زبان انگلیسی می کنید ، احتمالاً دچار سردرگمی و آتش سوزی خواهید شد. که ما را به ...


10. هنگام پایین آمدن ، خود را لگد نزنید

هنگامی که شما احساس می کنید در حال ایجاد مشکل نیستید - که در بعضی مواقع برای همه زبان آموزان رخ می دهد - نگویید "من انگلیسی صحبت نمی کنم" یا "من هرگز این را نمی گیرم." آن عبارات از واژگان شما! آنها فقط درک شما از پیشرفتهای شما را محو می کنند و شما را متقاعد می کنند که رویاهای شما در مورد خوب انگلیسی صحبت کردن غیرممکن است. در عوض ، بگویید "من انگلیسی یاد می گیرم و هر روز پیشرفت می کنم" ، "همیشه کار ساده نیست ، اما ارزشش را دارد" ، "من خیلی بهتر از شش ماه پیش هستم" و عبارات دیگر برای یادآوری خود تصویر بزرگ