مرجع زبان انگلیسی

نحوه یادگیری زبان انگلیسی

از کجا آغاز کنم؟

چرا شما می خواهید به یادگیری زبان انگلیسی؟

قبل از شروع کار ، یا بازگشت به تحصیل انگلیسی ، یک سؤال از خودتان بپرسید. چرا می خواهم انگلیسی یاد بگیرم؟ به این دلیل است که شما می خواهید ، یا به دلیل اینکه شخص دیگری می خواهد شما را به آن تبدیل کنید؟ مانند هر تصمیمی در زندگی ، تحصیل انگلیسی باید کاری باشد که می خواهید انجام دهید.


اهداف را تعیین کنید

اگر می دانید که چرا می خواهید مطالعه کنید ، تعیین اهداف آسان است. برای مثال ، شاید شما بخواهید به یک کشور انگلیسی زبان سفر کنید. عالی. هدف شما ممکن است یادگیری "Survival English" باشد. شاید شما قبلاً بسیاری از عبارات مفید را بدانید ، اما می خواهید مهارت گوش دادن و تلفظ خود را بهبود ببخشید. اهداف شما هرچه هستند ، آنها را بنویسید.


دستور کار خود را ایجاد کنید

چه مدت برای رسیدن به اهداف خود نیاز به مطالعه دارید؟ این پاسخ برای هر دانش آموز متفاوت است. نکته مهم این است که واقع بین باشیم. اگر در هفته 60 ساعت کار می کنید ، برنامه ای برای صرف 40 ساعت دیگر در هفته برای یادگیری زبان انگلیسی نداشته باشید. آرام شروع کنید ، اما مرتباً مطالعه کنید. از موادی استفاده کنید که چالش برانگیز باشد ، اما خیلی هم دشوار نیست. دریابید که چه چیزی برای شما مفید است. بعد از چند هفته مطالعه ، برنامه مطالعه خود را مطابق با آن تنظیم کنید. آیا شبانه بهترین درس می خوانید یا در اتوبوس در راه کار هستید؟ آیا دوست دارید به تنهایی در یک مکان آرام تحصیل کنید یا با دوستان و موسیقی پس زمینه؟ برای نمونه برنامه 4 هفته مطالعه خودآمدی اینجا کلیک کنید .


تعهد

یادگیری یادگیری انگلیسی به انگیزه زیادی نیاز دارد. وقتی در کلاس نیستید ، کسی نمی خواهد حضور شما را شرکت کند. اگر مطمئن هستید که برای شروع مطالعه آماده هستید ، متعهد شوید. برای امضای قرارداد یادگیری با خود ، اینجا را کلیک کنید .


از یادگیری انگلیسی لذت ببرید!

کارهایی که ما در زندگی به بهترین وجه انجام می دهیم ، کارهایی هستند که از انجام آنها لذت می بریم. اگر به یادگیری زبان انگلیسی سرگرم کننده نیستید ، راه درست را مطالعه نمی کنید! شما می توانید یک دانشجوی جدی باشید که در عین حال سرگرم کننده باشد. برنامه پاداش خود را تهیه کنید تا به خود انگیزه دهید تا در کار خود بمانید.


تعادل چهار مهارت اصلی را مطالعه کنید - گوش دادن ، صحبت کردن ، خواندن ، نوشتن

بیشتر دانشجویان می خواهند به زبان انگلیسی بهتر ارتباط برقرار کنند. اگر این یکی از اهداف شماست ، مطالعه تعادل چهار مهارت اصلی مهم است. گوش دادن ، صحبت کردن ، خواندن و نوشتن مهارتهای اصلی (کلان) برای برقراری ارتباط به هر زبانی هستند. داشتن بسیار خوب در تنها یکی از این مهارت ها به شما در برقراری ارتباط کمک نمی کند. به عنوان مثال قبل از اینکه بتوانید خوب بنویسید باید بتوانید خوب بخوانید. همچنین شما باید قبل از صحبت ، قادر به گوش دادن باشید. این کمک می کند تا در دو گروه به این مهارت های ارتباطی فکر کنید.


ورودی <<<

گوش دادن (از طریق گوش شما)

خواندن (از طریق چشمان شما)

خروجی >>>

صحبت کردن (از طریق دهان)

نوشتن (از طریق دست خود)

ساده است. به این روش فکر کنید. ابتدا ورودی دارید. بعد خروجی دارید. ابتدا به کسی گوش می دهید که از شما سؤال می کند. دوم اینکه شما صحبت می کنید و جواب آنها را می دهید. ابتدا نامه شخصی را می خوانید. بعد از آن دوباره به آنها می نویسید. اینها نمونه هایی از برقراری ارتباط است.


ورودی و خروجی لزوماً به ترتیب خاصی نمی روند. گاهی اوقات حرف می زنید و بعد گوش می دهید. بعضی اوقات درباره چیزی که می شنوید می نویسید. در حین برقراری ارتباط ، شخصی که با او در ارتباط هستید یکی از مهارتهای متضاد را استفاده می کند. بنابراین ، برای درک یکدیگر ، همه باید در هر چهار زمینه مهارت داشته باشند.


برخی دانش آموزان می خواهند بدانند که مهمترین مهارت کدام مهارت است. از آنجا که همه مهارت ها به یکدیگر متکی هستند ، همه آنها مهم هستند. با این حال ، برای برقراری ارتباط ، ما از مهارتهایی که بیشتر از سایرین استفاده می کنیم ، استفاده می کنیم. به عنوان مثال ، در حدود 40٪ از زمانی که صرف برقراری ارتباط می کنیم صرفاً گوش می دهیم. ما حدود 35٪ از زمان صحبت می کنیم. تقریباً 16٪ ارتباطات از خواندن و حدود 9٪ از نوشتن ناشی می شود. این آمار برای یک ارتباط کننده متوسط ​​به زبان انگلیسی است. بسته به شغل یا وضعیت شخصی این تعداد ممکن است متفاوت باشد.


هر یک از این مهارت های اصلی مهارت های خرد را در درون خود دارند. به عنوان مثال ، تلفظ نوعی مهارت صحبت کردن است که برای بهبود ارتباط باید تمرین شود. املایی مهارتی است که درک کلمه نوشتاری را آسانتر می کند. گرامر و واژگان دیگر مهارت های خرد هستند. میکرو بدان معنی نیست که آنها بی اهمیت هستند. مهارت های کلان مانند گوش دادن بسیار کلی است ، در حالی که مهارت های خرد خاص تر هستند. اطلاعات بیشتر درباره ورودی و خروجی


برای رسیدن به بهترین نتیجه ، برنامه ای را ایجاد کنید که هر چهار حوزه مطالعه را در برمی گیرد. اجازه دهید یک نوع مطالعه به دیگری انجام شود. به عنوان مثال ، یک داستان بخوانید و سپس با یک دوست در مورد آن صحبت کنید. یک فیلم تماشا کنید و سپس در مورد آن بنویسید. این همان کاری است که شما معلمان کلاس انگلیسی انجام می دهید ، درست است؟ EnglishClub.com در هر 4 مهارت اصلی (و تمام مهارت های جزئی) و همچنین بسیاری از پیوندهای خارج درس دارد تا به شما در مطالعه بیشتر کمک کند. منابع اینترنتی ESL1. چگونه یاد بگیریم LISTENING

به رادیو گوش

دهید همیشه یک قلم در دست ندارید. بعضی اوقات فقط به گوش دادن کمک می کند.


سازمان دیده بان تلویزیون انگلیسی

برنامه نویسی کودکان برای زبان آموزان ESL بسیار مفید است.

برنامه هایی را انتخاب کنید که از زبان خود لذت ببرید.

به یاد داشته باشید که بسیاری از آنچه در تلویزیون می شنوید عامیانه است .


با ضبط دستگاه پاسخگویی خودکار تماس بگیرید

این تعداد را می توانید در جلوی کتابهای تلفنی در بسیاری از کشورهای انگلیسی زبان پیدا کنید. قبل از شماره گیری ، اطمینان حاصل کنید که با شماره های رایگان تماس می گیرید.


فیلم های انگلیسی زبان را تماشا

کنید ، مانند فیلم های ESL ، فیلم های زیرنویس را انتخاب کنید . فیلم را بدون نوشتن چیزی پایین تماشا کنید.


از منابع گوش دادن به اینترنت استفاده کنید

هر روز مکان های بیشتر و بیشتری برای گوش دادن به زبان انگلیسی وجود دارد .


پیوندهای گوش دادن مفید:


انگلیسی گوش دادن انگلیسی گوش دادن

نکات گوش دادن بیشتر

2. نحوه یادگیری سخنرانی و تلفظ

با خود

صحبت کنید در مورد هر چیزی و همه چیز صحبت کنید. این کار را در خلوت خانه خود انجام دهید. اگر در ابتدا نمی توانید این کار را انجام دهید ، سعی کنید با صدای بلند بخوانید تا اینکه احساس راحتی صدای خود را به زبان انگلیسی بشنوید.


صدای خود را ضبط کنید

این ممکن است بسیار ناراحت کننده باشد ، اما به شما کمک می کند تا نقاط ضعف تلفظ خود را پیدا کنید. چند روز بعد به خودتان گوش دهید. کدام صداها را در شنیدن مشکل دارید؟


از تلفن استفاده کنید .


در کلاس شرکت کنین


اصطلاحات رایج را بیاموزید


صداهایی را که زبان شما ندارد درک کنید

به عنوان مثال ، بسیاری از زبان ها صدای "r" را ندارند. این صداها نیاز به تمرین اضافی دارند.


تشخیص دهید که معلمان آموزش داده اند تا شما را بفهمند

وقتی وارد دنیای واقعی می شوید ، افراد عادی مشکل بیشتری برای درک شما خواهند داشت ، مگر اینکه شما به آرامی و با تلفظ مناسب تمرین کنید.


حداقل جفت تمرین کنید


استرس کلمه و جمله را مطالعه کنید


پیچاندن زبان را تمرین کنید


پیوندهای مفید سخنرانی:


EnglishClub انگلیسی صحبت کردن

انگلیسیClub تلفظ انگلیسی

نکات صحبت کردن

انقباضات غیررسمی

3. نحوه یادگیری خواندن و واژگان

هر روز چیزی را بخوانید

، کتابهای کودکان ، خوانندگان ساده (پنگوئن) ، روزنامه ها ، مجلات ، سایت های اینترنتی ، رمان ها و خیلی موارد دیگر ...


بخوانید چه چیزی به شما علاقه دارد.

به یاد داشته باشید وقتی سرگرمی می کنید بهتر یاد می گیرید.

در سطح مناسب بخوانید

می خواهید واژگان جدید را بیاموزید ، اما همچنین می خواهید آنچه را می خوانید درک کنید. اگر هر کلمه را جستجو می کنید ، خواندن خیلی دشوار است.


بررسی چه کسی ، چه ، کجا ، چه زمانی ، چرا برای هر داستانی که خوانده

اید می توانید تقریباً برای هر نوع خواندن این کار را انجام دهید. در مورد کیست؟ چی شد؟ چرا این اتفاق افتاد؟ کجا اتفاق افتاد؟ چه زمانی این اتفاق افتاد؟ این بسیار مفید است که شما هیچ سوالی برای درک مطلب ندارید. می توانید پاسخ های خود را بنویسید یا صحبت کنید.


همیشه یک فرهنگ لغت انگلیسی-انگلیسی را در

این نزدیکی داشته باشید این یک عادت بد است که همیشه به یک فرهنگ لغت ترجمه یا فرهنگ لغت الکترونیکی اعتماد کنید.

از فرهنگ لغت انگلیسی-انگلیسی خود به عنوان خط زندگی خود بیاندیشید .

هنگام استفاده از اینترنت از فرهنگ لغت آنلاین استفاده کنید (فرهنگ لغت آنلاین کلمه کلیدی).


واژگان ضبط در "فرهنگ لغت شخصی خود را "


این نوت بوک را از کارهای دیگر جدا کنید. واژگان را به ترتیب حروف الفبا ضبط کنید (یک کتاب آدرس انگلیسی به خوبی کار می کند زیرا حروف الفبا دارد). بخشی از گفتار را ضبط کنید (گاهی اوقات بیش از یک مورد نیز وجود دارد). برای خود جمله‌ی نمونه بنویسید (از واژگان استفاده نکنید). هر شب قبل از خواب لغت نامه شخصی خود را (به ویژه مدخل های جدید) مرور کنید.


پیوندهای مفید خواندن:


EnglishClub انگلیسی خواندن

EnglishClub انگلیسی واژگان

نکات بیشتر در مورد خواندن

4. نحوه یادگیری نوشتن و هجی

یک دفترچه خاطرات / مجله

همیشه به دستور زبان توجه نکنید. نوشتن رایگان می تواند بسیار مفید باشد. این می تواند به شما نشان دهد که نوشتن سرگرم کننده است. از زبان لذت ببرید.


ایمیل بنویسید به زبان انگلیسی

با معلمان یا دانش آموزان دیگر در تماس باشید.


اخبار محلی خود را به زبان انگلیسی بازنویسی کنید

این تمرین دیگری است که به صورت روزانه انجام می شود. به یاد داشته باشید که فعالیت های منظم بهترین فعالیت ها هستند.


قوانین مهم هجی را بیاموزید به

یاد داشته باشید ، شما همیشه یک فرهنگ لغت یا یک املاء غلط املایی نخواهید داشت ، مخصوصاً هنگام نوشتن یک آزمون. حتی انگلیسی زبانان بومی نیز هر از گاهی نیاز به مرور قوانین املا دارند.

آموزش گرامر زبان انگلیسی

آموزش رایتینگ زبان انگلیسی

آموزش مکالمه زبان انگلیسی

آموزش تلفظ زبان انگلیسی

آموزش ریدینگ زبان انگلیسی

آموزش لیسنینگ زبان انگلیسی

مقالات

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی برای فیلم

آموزش زبان انگلیسی با موسیقی

آموزش رایگان زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی با انیمیشن

آموزش زبان انگلیسی در منزل

آموزش زبان انگلیسی در سفر

آموزش زبان انگلیسی با سریال

آموزش زبان انگلیسی در خواب

اپلیکیشن زبان انگلیسی

آموزشگاه های برتر زبان آلمانی

بهترین موسسه آیلتس